Grupa producentów BROŚ & BROŚ Sp. z o.o.


Firma powstała w roku 2011 i zrzesza pod sobą pięć gospodarstw o wieloletnich tradycjach ukierunkowanych w zakresie upraw warzyw korzeniowych, przede wszystkich: marchew, pietruszka, seler, burak czerwony jak również sezonowej uprawy rabarbaru malinowego.


Stale się rozwijamy


W roku 2011 w momencie rozpoczęcia działalności powierzchnia upraw BROŚ & BROŚ Sp. z o.o. wynosiła około 100 ha, natomiast obecnie szacuje się, iż nasze uprawy zajmują łączną powierzchnię sięgającą 200 ha, co stanowi prawie dwukrotny wzrost areału upraw w krótkim okresie czasu.
grupa producentow bros and brosGrupa producentów warzyw i owoców BrośandBroś
200000

M2 POWIERZCHNI UPRAW

80

DOSTAW TYGODNIOWO


Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do uprawy naszych warzyw, jak również odpowiednio wyposażonym zapleczem magazynowym.

Podążając za wymaganiami współczesnego rynku owocowo-warzywnego zaopatrzyliśmy się w wysoce wyspecjalizowaną linię produkcyjną przeznaczoną do konfekcjonowania owoców i warzyw zapewniając odbiorcom naszych warzyw towar o określonych parametrach, bez ograniczeń pod względem kalibracji, gramatury i opakowania.

Niezmiennie od kilku pokoleń stawiamy przede wszystkim na jakość, bezpieczeństwo i smak uprawianych przez nas warzyw.

Ziemie, na których uprawiane są nasze warzywa charakteryzują się żyznością, wysoką jakością oraz bogactwem w składniki mineralne, co sprawia że możemy produkować zdrowo, często unikając zbędnego sztucznego nawożenia.

Efekty naszych działań to zasługa ciężkiej pracy i wieloletniej tradycji rodzinnej.